מנכ"ל חדש לאקוסול
ד"ר איתן זילביגר מונה למנכ"ל משרפת אקוסול, מתקן השריפה היחידי בישראל לפסולת אורגנית מסוכנת
  • מאת: מערכת infospot
  • פורסם בתאריך: 22/12/2015

רק לאחרונה דיווחנו על מנכ"ל חדש בואוליה, אריאל קפון, והנה אנו מתבשרים על מינוי ראשון שלו, ד"ר איתן זילביגר מונה למנכ"ל חברת הבת של ואוליה – משרפת אקוסול.

זילביגר, בעל תואר שלישי (Ph.D) מהמחלקה לביוטכנולוגיה מאוניברסיטת ת"א, כיהן עד לאחרונה כמנכ"ל דלק תעשיות (לשעבר דלק שמנים "דלקול") מקבוצת דלק העוסקת בייצור ושיווק שמנים סינטטיים לתחבורה ותעשיה. אך איתן מכיר היטב את הפעילות של אקוסול, היות ולפני דלק, שימש ד"ר זילביגר כמנכ"ל החברה לשירותי איכות סביבה למשך תקופה של למעלה מעשור. להזכירכם, ואוליה מפעילה את משרפת אקוסול כזכיין/קבלן משנה בלעדי המוגבל להתקשר עם לקוח אחד - החברה לשירותי איכות סביבה.

זילביגר נכנס לאקוסול בתקופה מאתגרת. בחודשים האחרונים סיקרנו את הרפורמה בפסולת מסוכנת שמוביל המשרד להגנ"ס שאחת מהמלצותיה היו להפריד בין אקוסול לחברה לשרותי איכ"ס, כך שאקוסול תתחרה בשוק הפרטי. בינתיים גם דיווחנו על כך שהחברה לשרותי איכ"ס מונתה כזרוע ביצוע ממשלתית לנהל את פרויקט שיקום הקרקעות המזוהמות של משרד הביטחון, צעד שעלול גם הוא להשפיע על מערכת היחסים בין החברות. נושאים אלה ונוספים עומדים לפתחו של ד"ר איתן זילביגר.

זילביגר מחליף בתפקיד את המנכ"ל היוצא של אקוסול, יוסי זיו, שכיהן בתפקיד משנת 2010 ולפני כן היה מנכ"ל המועצה המקומית נאות חובב לתקופה של יותר מעשור.

אריאל קפון, המנכ"ל הנכנס של קבוצת ואוליה ישראל, הגיב על המינוי: "אני מברך את איתן עם כניסתו לתפקיד מאתגר, שבו יביא לשיפור איכות הסביבה בישראל באמצעות הטיפול הטוב ביותר בארץ בחומרים מסוכנים. איתן הוא חיזוק משמעותי להנהלה החדשה של הקבוצה".

אקוסול היא חברה בת של ואוליה ישראל, מקבוצת שירותי הסביבה המובילות בארץ. מאז החלה את פעילותה בישראל בשנת 1993, הקבוצה מספקת לרשויות מקומיות ולחברות תעשייתיות מומחיות וניסיון בשלושה תחומים: מים, שירותי איכות סביבה ואנרגיה. נשיא ומייסד ואוליה ישראל הוא אורי שטרקמן.

---------

קישורים רלוונטיים:

  1. חילופי בכירים בקבוצת ואוליה, 2.11.2015
  2. אוק-טרי רוכשת את פעילות ואוליה בישראל, 07.04.2015
  3. החברה לשירותי איכות סביבה ואקוסול: תשתית לאומית מול שוק חופשי, 01.06.2015

חברות לטיפול בפסולת מסוכנת:

תגיות: חילופי בכירים , ואוליה , אקוסול ,