החברה לשרותי איכות סביבה מחפשת מפעיל לאתר טיפול בקרקע מזוהמת
החברה לשרותי איכות הסביבה מחפשת מפעיל לאתר טיפול ביולוגי בקרקעות מזוהמות לטובת פרויקט שיקום קרקעות המדינה
  • מאת: מערכת infospot
  • פורסם בתאריך: 13/2/2017

כפי שדיווחנו לפני כחצי שנה, החברה לשירותי איכות הסביבה התחייבה להיפרד מהשותפות שלה עם חברת LDD טכנולוגיות מתקדמות, בחברת ביוסויל – אתר טיפול ביולוגי בקרקעות מזוהמות. הדרישה נבעה מהחלטת הממשלה # 624 (דר/31) בה הוכרזה החברה לשירותי איכות הסביבה כזרוע ביצוע של הממשלה לניהול פרויקט שיקום קרקעות המדינה, לטובת קידום פתרון משבר הדיור. כדי למנוע כל חשש לניגוד עניינים של החברה בפעולתה כזרוע ביצוע, היא התחייבה להיפרד מהשותפות שלה בחברת ביוסויל באופן מלא ובמהירות האפשרית.

מכרז לשכירת מתקן טיפול ביולוגי בקרקעות מזוהמות

בהתאם, בימים אלו, החברה לשירותי איכות סביבה מדווחת כי היא שוקדת על הכנת מכרז להפעלת מתקן לטיפול ביולוגי בבוצות ואדמות מזוהמות בשטח של החברה לשרותי איכות סביבה (במיקום בו פעלה ביוסויל). תקופת ההסכם לכ- 10 שנים עם אפשרות הארכה. בסיס ההסכם יהיה על תשלום חודשי קבוע עבור השכירות של השטח, כולל שירותים היקפיים והזכות לפינוי אדמה מטופלת למילוי/כיסוי באתר החברה לשרותי איכות סביבה. כמו כן, תתאפשר רכישת שירותים נוספים, בעלות שוק מקובלת.

החברה לשירותי איכות סביבה מציעה לספקים רלוונטיים לעקוב אחר העדכונים באתר האינטרנט של החברה. המכרז צפוי להתפרסם בחודשים הקרובים. החברה מקווה להיענות רחבה וזאת לאור העבודה שפרויקט השיקום החל בפועל וישנו צורך למתקן טיפול ביולוגי באדמות מזוהמות ובוצות.

-------

קישורים רלוונטיים:

  1. החלטת ממשלה 624 דר/31, משרד ראש הממשלה
  2. חברת LDD רוכשת את חברת ביוסויל, 25.07.2015
  3. ראיון עם האחראי על פרויקט שיקום הקרקעות המזוהמות, 29.01.2017
  4. מידע נוסף על קרקעות מזוהמות | infospot

-----------

ספקים לטיפול בזיהום קרקע:

חברה איש קשר טלפון מייל
LDD ד"ר רפי מנדלבאום 072-3712254 Ldd@infospot.co.il
TAHAL עוזי רוזנטל 072-3712012 tahal@infospot.co.il
WINDEX צח כהן 054-9360419 windex@infospot.co.il
לאינדקס הספקים>>