ערן בושארי | ערנות לסביבה
מנכ"ל
  • מאת:
  • עודכן בתאריך: 01/3/2023

ערן בושארי, מייסד ומנכ"ל חברת ערנות לסביבה בע"מ.

ערנות לסביבה בע"מ, הוקמה על ידי צוות מומחים ומקצוענים בתחומי התפעול, שרשרת האספקה, ניהול ויישום פרויקטים בתעשייה. ייחודנו הינו ביישום מדויק ושיטתי של החוקים, אשר חוסך עלויות תשלום ומצמצם משמעותית את הזמן המושקע בנושא.

תחומי הפעילות שלנו: חוק האריזות, חוק פסולת אלקטרונית, פגישת אבחון חינמית למיפוי חובות הארגון, הגשת נוהל פטור (אריזות/אלקטרוני), ייצוג הארגון מול התאגיד הנבחר, סיוע וליווי מקצועי של משרדי רו"ח בתהליך הביקורות שנתיות ועוד...

כמה מילים על ערן בואשרי

יזם, ומג"ד במילואים. בוגר החוג ללוגיסטיקה וכלכלה באוניברסיטת בר אילן. בעל ניסיון ניהולי עשיר במסגרתו כיהן במספר תפקידי מפתח בתחום התפעול ושרשרת האספקה בארגונים יצרניים ויבואנים.
בעברו ניהל מספר שנים מפעל יצרני בתחום אריזות פלסטיק, ניהל מפעל מיחזור והוביל פרויקטים גדולים.

עם כניסתו של חוק האריזות לתוקף ב-2011, ולאחר חיכוך של שנים רבות עם עולם הרגולציה, מר בושארי החליט להקים מיזם שנועד לסייע ולייצג את היצרנים והיבואנים לעמוד בדרישות הרגולציה המחמירות. במסגרת פעילות זו ערן בושארי בנה והקים מענה מקצועי, הכולל צוות מומחים, ומגדיר סטנדרטים ליישום יעיל של דרישות חוקים אלו, עבור החייבים. פעילות זו הביאה את ערנות לסביבה להיות הגוף המקצועי בתחום זה. עם הצטרפותן של עשרות חברות ומשרדי רו"ח ללקוחות החברה, התרחבה הפעילות בה ניתן פתרון מלא לחייבים על כל דרישות הרגולציה הסביבתית הקיימת והעתידית.

פרטי קשר:

טלפון: 072-3713040

דוא"ל: eranut@infospot.co.il

למידע אודות חברת ערנות לסביבה בע"מ

תגיות: חוק האריזות , חוק פסולת אלקטרונית ,