ישר בן-מרדכי נקרא לדגל: מונה שוב למנכ"ל בז"ן
בן-מרדכי, שכיהן כמנכ"ל בז"ן במשך 11 שנה, חוזר לתפקיד ויחליף את אבנר מימון
  • מאת: מערכת infospot
  • פורסם בתאריך: 30/11/2017

שבועיים לאחר שדיווחנו על התפטרותו של מנכ"ל בז"ן, אבנר מימון, החברה הודיעה אמש כי ישר בן-מרדכי יחליפו בתפקיד. בן-מרדכי, שכיהן בעבר כמנכ"ל החברה במשך 11 שנים, נקרא לדגל כדי לייצב את החברה מבחינה ניהולית, לאחר ש-3 מנכ"לים התחלפו ב-6 השנים האחרונות, מאז שעזב את החברה בשנת 2011.

לבן-מרדכי, שעבד בבז"ן כ-30 שנה, מתוכם 11 שנה כמנכ"ל הקבוצה, ניסיון ניהולי עשיר בתעשיית הזיקוק והפטרוכימיה ובמשק הדלק. בשנים האחרונות כיהן בן-מרדכי כיועץ בכיר בתעשיית הזיקוק והפטרוכימיה.

עם התפטרותו ציין מימון, כי הסיבה לעזיבתו נובעת מדרישות הרגולציה המחמירות והמכבידות של המשרד להגנ"ס בנוגע לעמידה בערכי סף של הפליטות שכללה הוצאת צו מינהלי, תוך איום בחקירה פלילית וסגירת מתקנים.

התייחסויות

ישר בן-מרדכי: "אפעל על מנת שקבוצת בז"ן תמשיך לפעול באופן מקצועי, בטוח, ותהיה יעילה, תחרותית וגמישה, תוך טיפוח כוח אדם מקצועי ואיכותי בתוך סביבת עבודה נעימה ומעודדת יצירתיות. נמשיך להיות קשובים לסביבה ונפעל להשתלבות בצורה מיטבית של קבוצת בזן בקהילה הסובבת אותה. כמי שמכיר את בז"ן לפני ולפנים אני מאמין, כי לקבוצת בז"ן יש את היכולות לממש הזדמנויות עסקיות משמעותיות ולהסתכל לעתיד בביטחון".

יו"ר דירקטוריון בזן, עובדיה עלי: "בשמי ובשם דירקטוריון קבוצת בז"ן, אני מודה לישר שנענה לאתגר. אני סמוך ובטוח שישר הוא האיש הנכון בזמן הנכון. ניסיונו העשיר של ישר והיכרותו המעמיקה עם החברה, עם התעשייה, עם שוק ההון וגורמים נוספים, יתרמו להעברת תפקיד חלקה ולהמשך הצלחתה ושגשוגה של קבוצת בזן".

-----------

קישורים רלוונטיים:

  1. מנכ"ל בז"ן התפטר, 19.11.2017
  2. האם בז"ן יצליחו לעמוד בערך הסף החדש לבנזן? 15.10.2017
  3. מועצה תעשייתית בחיפה: "אם הוועדה תאשר, נגיע לבג"ץ" 06.11.2017
  4. הבעיות בכאו"ל נמשכות. המשרד מפחית את הקנס ב-20% 12.11.2017
  5. חילופי מנכ"לים במשרד האנרגיה, 30.10.2017