ועידת המרחב הימי IL

במרכז פרס לשלום בתל אביב יפו תתקיים ועידת המרחב הימי IL – Maritime Tech שתתמקד השנה בהגנה, ניהול וקווי אספקה

מטרת הוועידה: בחינת הסיכונים והסיכויים הקיימים בשערים הימיים של ישראל באמצעות בכירי הענף וחברות הטכנולוגיה

משתתפים: בוועידה ישתתפו כל בעלי העניין, הסמכות וההשפעה שלהם נגיעה למרחב הימי של ישראל – גורמי הממשלה והרגולטורים בישראל והאזור, גורמים שעוסקים בביטחון בהקשר ניהול המרחב ופיתוח אמצעים טכנולוגים בתחום הבטחון, ראשי הערים והרשויות המקומיות של ערי ומועצות החוף, וגורמים כלכליים ועסקיים מובילים שפועלים במרחב הימי בכל הקשור לתשתיות – לרבות נמלים, חברות ספנות, אנרגיה ותשתיות ימיות, וגורמי מחקר ואקדמיה.

מושבי הוועידה:

  • המרחב הימי - הגנה ובטחון: נבחן את סוגיית ה Maritime Domain Awareness והמוכנות של ישראל בכל הקשור להגנה על המרחב הימי ולניהול המרחב העצום הזה. קו החוף מהווה את הגבול הארוך ביותר של ישראל – והוא חשוף לשורה של איומים ביטחוניים, סביבתיים ואחרים – יותר מכל קו גבול אחר של ישראל.
  • קווי האספקה - החוסן הלאומי של מדינת ישראל: נבחן את קווי האספקה של ישראל, נתיבי השיט והנמלים, בין היתר לאור ההתפתחויות בים האדום מול החות׳ים, ואת החשיבות האסטרטגית לחוסן הלאומי של מדינת ישראל.
  • שיקום ופיתוח רשויות החוף - משיקום לפיתוח ומימוש הפוטנציאל: נבחן מה נדרש על מנת להוביל את הרשויות הלאה לפריחה כלכלית ולפיתוח, כביטוי אזרחי מוחשי למימוש יעדי הלחימה והניצחון.

קהל יעד: בכירים מן המגזר הציבורי, הפרטי, האקדמי, החברה האזרחית, שרים, מנכ"לי משרדים, ראשי ערים, אנשי מפתח בשלטון המקומי ובממשלה, בעלי עניין בתחום ומובילי דעה.

הטבה למנויים בתשלום של אתר infospot - כרטיסים מוזלים - לקבלת קוד קופון אנא שלחו מייל ל- misrad@infospot.co.il

תאריך: 19/03/2024
שעה: 08:30
מקום: תל אביב יפו, מרכז פרס לשלום