עג'י שרותי ביוב ושאיבות
אריאל ממרן
אופקים 8752806, דדו 6
עג'י שרותי ביוב ושאיבות

תחומי פעילות

  • עבודות שאיבה ושירותי ביוב
  • עבודות ניקוי בלחץ מים ושטיפה
  • הובלת חומרים מסוכנים, פסולת ושפכים
  • צילום קווים
  • ועוד...

 ליצירת קשר אנא מלאו את הטופס בתחתית העמוד 

אודות עסק

עג'י שירותי ביוב ושאיבות בע"מ הוקמה בשנת 1996 על ידי דגן אליעזר. החברה מספקת מגוון רחב של פתרונות שאיבה, תיקון וצילום צנרת, שטיפה וקרצוף בלחץ מים גבוה באמצעות כלים ייחודיים בענף וייעוץ בנושא איכות הסביבה.

שירותי החברה ניתנים תוך דגש על התאמת הפתרון האולטימטיבי והמדויק לכל לקוח. החברה מחזיקה מעל 20 משאיות בעלות קיבולת מיכל בנפחים שונים, כלים חדישים וצוות עובדים מיומן אשר עובר הדרכות מקצועיות. בנוסף, החברה מייבאת ומחזיקה גם מכונות מיוחדות ומתקדמות כמו לחץ מים גבוה, מצלמות לצילומי צנרת, רובוטים ועוד. 

חברת עג'י שואפת לחדשנות ונמצאת כיום בחזית הטכנולוגיה, עם מגוון רחב של כלים מתקדמים. מנהלי החברה מבקרים מפעם לפעם בתערוכות, במטרה להתחדש, להוביל את תחומי השאיבה והצנרת ולאפשר למוסדות ותאגידים ליהנות ממכשור מתקדם וטכניקות ייחודיות. מלבד זאת, החברה עומדת בתו תקן ISO 9001 ושומרת על סביבה ירוקה, באמצעות פינוי הפסולת למקומות ייעודיים על פי החוק.

צוות החברה מונה מומחים המלווים כל לקוח בנאמנות רבה, בהם נהגים מקצועיים, מנהלי פרויקטים ואנשי שירות רבים המתאימים לכל לקוח פתרון בהתאמה אישית. החברה כיום  מעניקה שירותי אחזקה למוסדות וגופים, כאחזקה חודשית וגם בפרויקטים מיוחדים ומורכבים. 

ליצירת קשר אנא מלאו את הטופס בתחתית העמוד

יצירת קשר

שם איש קשר *
שם חברה *
טלפון *
דוא"ל
תוכן פניה
...Loading...