יו"רים חדשים ומנכ"ל שהתפטר
חילופי יו"רים בתאגיד המיחזור תמיר, יו"ר חדש בחברה לשירותי איכות הסביבה ומנכ"ל שהתפטר
  • מאת: מערכת infospot
  • פורסם בתאריך: 20/1/2019

מספר בכירים  בתחום איכות הסביבה מחליפים תפקידים: יו"ר חדש בתמיר ובחברה לשירותי איכות הסביבה ומנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה מתחדשת התפטר.

חילופי יו"ר בתאגיד מיחזור האריזות תמיר

רובי גינל, מנכ"ל התאחדות התעשיינים, מונה ליו"ר תמיר - תאגיד מיחזור האריזות, במקומו של רו"ח אמיר חייק, שעזב לאחר 7 שנים בתפקיד. גינל מכהן כמנכ"ל התאחדות התעשיינים משנת 2016.

נזכיר כי לפני כחודשיים התחלף גם מנכ"ל תמיר, רני איידלר מונה למנכ"ל התאגיד במקומו של קובי דר, ששימש כמנכ"ל תמיר מיום הקמתו בשנת 2011.

גינל: "אני בטוח שמודל שיתוף הפעולה יוצא הדופן שהתאגיד יצר עם הרשויות המקומיות והציבור הרחב, אשר התגייס בשמחה לתהליך ההפרדה והמחזור, תביא להאצת פעילותנו בשנים הבאות".


כתבות רלוונטיות לנושא:

  1. מינויים בתחומי הסביבה, 9.12.2018
  2. מינויים חדשים בתחום איכות הסביבה, 4.10.2018
  3. המדענית הראשית במשרד להגנ"ס פורשת, עו"ד בכירה עוברת, 20.08.2018
  4. בכירים בתחום הסביבה מחליפים תפקיד, 15.07.2018
  5. גיוס של מנכ"ל, יו"ר שמתפטר ונשיא חדש, 03.06.2018

מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה מתחדשת התפטר

נבות בר, מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה מתחדשת, החברה הבת של קבוצת שיכון ובינוי, עוזב את תפקידו כמנכ"ל החברה וכיו"ר המפעיל בפרויקט אשלים. 

בר קידם פרוייקטי אנרגיה משמעותיים: פרויקט אשלים - פרויקט תרמו-סולארי עם יכולות אגירת אנרגיה במתכונת BOT, פרוייקט צאלים - המתקן הפוטו וולטאי הגדול בישראל בהיקף של 120 מגהוואט הנמצא בשלבי הקמה מתקדמים וכן שדות בדרום הארץ בהספק כולל של מאות מגהוואט.

בעבר הוביל נבות את מכירת חלק מהמתקנים הפוטוולטאים של שיכון ובינוי אנרגיה מתחדשת לקרן יסודות של מיראלישווילי, כמו גם את המימון מחדש ומכירתם של מתקני החברה בספרד אשר הוחזקו בשותפות עם חברת סאנפלאוור הציבורית.    

בר: "אני מודה לקבוצת שיכון ובינוי, למנהליה ולעובדיה, על הזכות לקחת חלק פעיל בפתיחת התחרות במשק החשמל ובשינוי תמהיל הדלקים של ישראל והגדלת חלקן של האנרגיות המתחדשות. בכוונתי להמשיך ולקחת חלק פעיל בתחום האנרגיה והתשתיות ואני מותיר אחריי נבחרת מצוינת ובעלת יכולות שתבטיח כי שיכון ובינוי אנרגיה מתחדשת, תמשיך להוביל את התחום גם בשנים הבאות." 

משה לחמני, מנכ"ל שיכון ובינוי: "נבות משאיר אחריו תשתית איכותית ומקצועית להמשך צמיחה משמעותית בתחום זה, שתאפשר לשיכון ובינוי להתמודד במספר רב של מכרזים שאמורים לצאת בשנים הקרובות בהיקפים של מאות מגהוואט. מדובר בתחום ליבה בחזון הצמיחה של שיכון ובינוי, שטומן בתוכו תועלות רבות למשק הישראלי - גיוון מקורות האנרגיה שלנו. אני רוצה להודות בשמי ובשם חברי הנהלת הקבוצה ועובדיה לנבות על תקופה מוצלחת, אינטנסיבית ומאתגרת של עשייה. אנחנו מאחלים לנבות הצלחה בהמשך הדרך".

טרם מונה מחליף לתפקיד מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה מתחדשת.

יו"ר חדש בחברה לשירותי איכות הסביבה

עו"ד משה שמעוני מונה ליו"ר החברה הממשלתית לשירותי איכות הסביבה אשר אמונה על קליטה וטיפול בפסולת מסוכנת. שמעוני הצטרף לדירקטוריון החברה, המונה 8 חברים, לפני כחודש.

בעבר שימש שמעוני כיו''ר מועצת שרות התעסוקה הישראלי, מנכ''ל התאחדות האיכרים בישראל, מנכ''ל משרד הדתות ומנכ''ל הקריה האקדמית אונו בירושלים. כיום מכהן כיו''ר הקריה האקדמית אונו בירושלים, חבר הנהלה בבית התפוצות והקונגרס היהודי העולמי וחבר דירקטוריון בחברת אאורה.