שלום אורח! להרשמה/התחברות לחץ כאן
חיפוש באתר

זיהום אוויר

איירלאב בדיקות אוויר

חברת איירלאב בדיקות אוויר בע"מ עוסקת בדיגום אויר בארובות וניטור באויר הפתוח, וכוללת דוגמים מוסמכים ובעלי ניסיון ומעבדה אנליטית פנימית
טלפון: הצג טלפון
דוא"ל: הצג דוא"ל

חן בקרת אקלים

החברה הוקמה בשנת 1972 ומאז מתכננת, מייצרת ומרכיבה מפוחים, מערכות סינון ושאיבת אבק וגזים. החברה מתכננת ומייצרת מערכות מורכבות, בהסתמך על ניסיון שצברה במהלך השנים והסכמים בינלאומיים עם חברות מובילות בתחום. המערכות מתוכננות כאשר הן מותאמות ללקוח, בין אם בפן האישי ובין אם מדובר כחלק ממוצר סטנדרטי לצורכי הלקוח. חברת חן בקרת אקלים בע"מ מונה צוות מהנדסים המאפשר תכנון ממוחשב, אנליזות ותזרימים. החברה מונה מספר צוותי התקנה והרכבה הנותנים שירות מקצועי ואדיב. הצוותים עוברים הכשרות והדרכות תואמות לצרכי מהלך העבודה הדרוש. לחברה מפעל יצרני בעל מכונות ממוחשבות לחיתוך , כיפוף וערגול מדויק לחומרים ועוביים השונים המבוקשים ע"י ובתאום עם לקוחותינו.
טלפון: הצג טלפון
דוא"ל: הצג דוא"ל

אקוטריידרס | EcoTraders

אקוטריידרס הינה חברת ייעוץ וניהול פרויקטים מובילה בתחומי הסביבה וההתייעלות האנרגטית. החברה מסייעת לתעשייה לעמוד בכל הדרישות החוקיות בתחומי הסביבה וממנפת חובות רגולטוריות להצלחה עסקית וחיסכון כספי
טלפון: הצג טלפון
דוא"ל: הצג דוא"ל

DHV MED LTD

חברת הנדסת הסביבה המתמחה ב: טיפול במים ובשפכים, איכות אויר ופליטות תעשיה, אנרגיה, פסולת וקרקע.
טלפון: הצג טלפון
דוא"ל: הצג דוא"ל
אתר: dhvmed.com

אתוס | אדריכלות תכנון וסביבה

החברה מספקת, הן במגזר הציבורי והפרטי, מכלול של שרותי ייעוץ, ניהול ותכנון בניהול תכנון ותכנון מתארי ומפורט - ארצי, מחוזי, מקומי ונקודתי, תכנון סביבתי ובניה ירוקה, תכנון שבילי אופניים, פרוגרמות, עריכת סקרי היתכנות ונושאים נוספים הנגזרים מתחומים אלו החברה משתמשת בכלים ומודלים מתקדמים, מערכות מידע גיאוגרפיות ותכנות מקצועיות (GIS)
טלפון: הצג טלפון

דה סניפרס The Sniffers

דה סניפרס מזהה דליפות בצינורות נפט וגז ומספקת ייעוץ להפחתת פליטות חסכון באנרגיה
טלפון: הצג טלפון

החברה הישראלית לחקר מדעי החיים LSRI

החברה הישראלית לחקר מדעי החיים בע"מ הינה חברה ממשלתית בה פועלת מחלקה לאיכות סביבה המעניקה שירותים בתחום איכות האוויר כגון: בדיקות ארובות, ניטור רציף, דיגום סביבתי ועוד
טלפון: הצג טלפון
אתר: Lsri.co.il

רדיון חברה להנדסה

רדיון הנה חברה פרטית שנוסדה בשנת 1947 על ידי מרדכי גולדברג ז"ל כספקית לתעשייה ונציגה בלעדית של יצרנים מהמובילים בעולם. רדיון ממשיכה גם היום לספק ציוד, מערכות ורכיבים למגוון רחב של תעשיות ויישומים. רדיון מאגדת בתוכה מספר תחומי פעילות ומוצרים. מגוון התחומים, ההתמחות בהם והשילוב שלהם הוא אחד הגורמים להיותה של רדיון ספק של פתרונות איכותיים ולא רק ספק של רכיבים ומוצרים. האסטרטגיה של החברה מושתת על מצוינות בכל אחד מתחומי העיסוק השונים והעצמתם באמצעות סינרגיה ביניהם, המקנה לרדיון ערך מוסף נדיר בשווקים בהן היא פעילה. רדיון חרתה על דגלה מצוינות בשרות, חדשנות ויצירת ערך מוסף ללקוחותיה ומחוייבת לאיכות ומקצוענות בממשקי החברה עם לקוחותיה וספקיה. לחברה צוות עובדים מיומן ומסור עם ידע נרחב בתחומי פעילותו. רדיון מעודדת עבודת צוות ושיתופי פעולה חוצי ארגון. משאבים – המשרדים הראשיים בפתח תקווה כוללים מטה, אחסון, מעבדה, תמיכת לקוחות, מרכז הדרכה (4 קומות 1,000 מ"ר) מתקן ייצור ואחסון נוסף בצפון הארץ ISO 9001-2000 ו ISO 13485 – הסמכה מאז 1999. ערכי החברה – מחויבות לשירות מקצועי איכותי ותמיכה ללקוחות וספקי החברה. עידוד התפתחויות חדשות, יוזמות וטכנולוגיות תוך שמירה ופיתוח של הפעילויות הקיימות של החברה. רדיון מציעה פתרונות להפרדה ומיון פסולת מוצקה וזאת בשיתוף פעולה עם MACHINEX הקנדית לה ניסיון של 50 שנה בתחום . MACHINEX הינה יצרנית המכונות וכן EPC של מתקנים מושלמים, דבר המקנה לה יתרון בפרויקטים מורכבים. MACHINEX משלבת יכולות טיפול והפרדה, הן בצד האורגני הרטוב והן בצד היבש של הפסולת (פלסטיק, מתכות, עץ ועוד). באפשרותנו להציע ציוד, עזרה בתכנון מערכי הפרדה ופרויקטים מושלמים Turnkey בתחום הציוד אנו מציעים : • דחסנים ( Balers ) • רובוט מיון • מפרידים אופטיים • מפרידי גודל ( Screens ) • מפרידי ציפה • פותחי שקיות ומרסקים • ניקוי פסולת אורגנית • מאיצי קומפוסטציה התאמת מכונות ושילובן לכלל מערך ייעודי, בהתאמה לזרם הפסולת הנכנס ודרישות זרמי המוצא
טלפון: הצג טלפון
אתר: radion.co.il

אנוירומנג'ר | EnviroManager

ניהול משאבי סביבה (אנוירומנג'ר) בע"מ הינה חברה הפרטית העוסקת בתחום הניטור הרציף
טלפון: הצג טלפון

קונטאל טכנולוגיות

קונטאל נחשבת למובילת השוק בישראל בתחום המיכשור האנליטי התעשייתי. החברה מספקת ומבצעת מזה שנים רבות הפעלה, אחזקה, הדרכה ושירות בכל רחבי הארץ למאות אנילייזרים וגלאים מתוצרת , DURAG, ABB ADOS, NEO ועודן ללקוחות הקבוצה
טלפון: הצג טלפון
אתר: contel.co.il

איוורור והנדסה חיפה בע"מ

ייצור ואספקת מתקנים למניעת זיהום אוויר. הציוד כולל מסננים אלקטרוסטטיים לאדי שמן, עשן וטיהור אוויר, פילטרים תעשייתיים עם ניקוי אוטומטי לסינון רציף, סקרברים לספיגה וניטרול של גזים, אדי כימיקלים וריחות, תעלות יניקה ואיוורור תעשייתי ועוד.
טלפון: הצג טלפון

אטמוספיר אופטיקס | Atmosfir

Atmosfir היא חברה חדשנית העוסקת בטכנולוגיות מתקדמות לניטור ודיגום איכות אוויר. החברה מכוונת טכנולוגיה ומחזיקה בפיתוחים ייחודיים המבוססים על שנים רבות של ניסיון בשטח ורקע מדעי עשיר.
טלפון: הצג טלפון
אתר: atmosfir.net

השרות המטאורולוגי מח' מחקר

השירות המטאורולוגי מקיים פעילות מחקרית בנושא אספקטים מטאורולוגיים של זיהום אוויר. כמו כן פיתח השמ"ט תוכנה ייחודית של חיזוי פוטנציאל זיהום אוויר ממקורות תעשייתיים גבוהים. התוכנה מורצת במסגרת מערכת מב"ס (מרכז בקרה לסירוגין) ותוצאותיה מועברות לגופים מפקחים על תחנות כוח ומתקני בית הזיקוק בחיפה, חדרה ואשקלון.
טלפון: הצג טלפון

המבדקה הכימית

המבדקה הכימית מובילה בתחום הגהות התעסוקתית, עם צוות הגהותנים הגדול, המשמעותי והמנוסה בישראל. כמו כן, מתמחה המבדקה במתן שירותי איכות סביבה מגוונים – ניטור אוויר, דיגום קרקע, ניטור ארובות, בדיקות LDAR, בדיקות רעש, ניטור סביבתי ועוד מגוון שירותי קצה לתעשייה.
טלפון: הצג טלפון
דוא"ל: הצג דוא"ל
אתר: ct-lab.co.il

בקטוכם | שרותי מעבדה אנליטיים וביולוגיים

בקטוכם היא מעבדה מובילה בישראל המספקת שרותי בדיקה אנליטיים וביולוגיים מתקדמים בתחומי המיקרוביולוגיה, הכימיה, הפיטופתולוגיה והביולוגיה המולקולרית בענפי המזון, המים, איכות הסביבה, החקלאות והפרמצבטיקה. מעבדה מובילה מתבססת על מכשור מתקדם ומדענים מעולים. לבקטוכם יש את שניהם: ציוד מתקדם ומגוון ומדענים מומחים הממוקדים בהשגת תוצאות אמינות ומדויקות.
טלפון: הצג טלפון
דוא"ל: הצג דוא"ל

אל-כם שרותי יעוץ והנדסה

המעבדה האנליטית המובילה את תחום הגהות התעסוקתית בישראל הוקמה בשנת 1988, נרכשה על ידי קבוצת א.ש. שירותי מחקר ב 2018 ומאז הרחיבה את פעילותה גם לתחום בדיקות איכות הסביבה, אוויר, קרקע, רעש ותסמונת הבניין החולה. המעבדה מאובזרת במיטב המכשור המאפשר ביצוע מגוון רחב של בדיקות איכות בצורה המקצועית והאמינה ביותר תחת הסמכה לתקן ISO 17025.והסמכות "משרד העבודה והרווחה". צוות רחב של כימאים מנוסים ובודקים מוסמכים, תודעת שרות מפותחת ופוקוס על איכות התוצאה הם המפתח להצלחתה. קשר ישיר של החברה עם הרגולטורים השונים, התעדכנות בדרישות הרגולציה והתקינה מאפשרת מענה מקצועי ועדכני למגוון לקוחות החברה.
טלפון: הצג טלפון
דוא"ל: הצג דוא"ל
אתר: al-chem.com

Better Air

ציוד לסינון וטיהור אוויר בחללים סגורים באמצעים פריביוטיים.
טלפון: הצג טלפון

ENVIRON

חברת ייעוץ בינלאומית בתחום איכ"ס עם נציגות מקומית.
טלפון: הצג טלפון

KANDO

ייעוץ וליווי ארגונים תעשייתיים בבעיות הנוגעות לאיכות הסביבה ובכללן זיהום אוויר. החברה מאבחנת, מציגה את החלופות האפשריות, ממליצה על דרכי יישום ומלווה את הלקוח עד לסיום הפרוייקט.
טלפון: הצג טלפון

א. אדירן הנדסה וסוכנויות בע"מ

מערכות נידוף, פתרונות אוורור לתהליכי ייצור, והנדסת סביבה בתחום שפכים ומים.
טלפון: הצג טלפון
...טוען נתונים...
רוצה להצטרף?

רוצים להצטרף או לעדכן את הפרופיל שלכם באינדקס הספקים?

אנא מלאו את הטופס הבא:

קישור לטופס הצטרפות.

תודה

צוות infospot