המשרד להגנ"ס מזמין חברות קלינטק למשלחת בסין
החברות שיצטרפו יוכלו להציג את פעילותן בסמינרים עסקיים ולקחת חלק במפגשי B2B עם חברות מקומיות
  • מאת: מערכת infospot
  • פורסם בתאריך: 06/8/2017

הקשרים העסקיים עם סין מתהדקים. המשרד להגנת הסביבה פרסם הזמנה לחברות קלינטק ישראליות להצטרף למשלחת עסקית בראשותו של השר להגנ"ס, זאב אלקין, שתצא בתחילת חודש ספטמבר לסין ותתמקד בנושא טכנולוגיה וסביבה.

על פי הפרסום, הביקור, שמתקיים בשיתוף המשרד להגנ"ס, מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה ומכון היצוא, יכלול שני סמינרים עסקיים בבייג'ינג ובנאנג'ינג בהשתתפותו של אלקין, גורמי ממשל סיניים בכירים וחברות סיניות.

המשרד פונה לחברות טכנולוגיות סביבה ישראליות להצטרף למשלחת, להציג את פעילותן בסמינרים העסקיים ולקחת חלק במפגשי B2B עם חברות מקומיות במסגרת הסמינרים. הסמינר בבייג'ינג ייפתח בהשקת תכנית לשיתוף פעולה סביבתי בין משרדי הגנת הסביבה הסיני והישראלי.

הביקור הצפוי בספטמבר יתקיים במסגרת שיתוף הפעולה העסקי המתהדק בין שתי המדינות. נזכיר, כי בחודש מארס חתם אלקין על מזכר הבנות לאומי לשיתוף פעולה בתחום הסביבה עם סין. בתחילת יוני ביקרה משלחת מהמשרד להגנ"ס במחוז Jiangsu וחתמה עימם על מזכר הבנות נוסף. לפני כחודשיים הגיעה לארץ משלחת סינית שכללה נציגים מעיריית Lianyungang וקבוצת התעשייה הכימית Bluestar וחתמו על מזכר הבנות לשיתוף פעולה בנושא טיפול בשפכים, זיהום אוויר, זיהום קרקע, טכנולוגיות סביבה ומגוון ביולוגי.

למידע נוסף לחברות קלינטק ישראליות המעוניינות להצטרף למשלחת – לחץ כאן

-------------

קישורים רלוונטיים:

  1. הקשרים עם סין מתהדקים: מזכר הבנות עם עיר נמל מרכזית וביקור משלחת של תאגיד כימי ענק, 25.06.2017
  2. מעמיקים את השת"פ עם סין: מזכר הבנות עם מחוז ג'יאנג-סו, 15.06.2017
  3. הזדמנות לקלינטק הישראלי: נחתם שת"פ סביבתי עם סין, 23.03.2017
  4. ישראל ואוסטרליה מהדקות שיתוף פעולה בתחום איכות הסביבה, 22.09.2016
  5. אלקין נפגש עם עמיתיו מיוון וקפריסין, 12.12.2016