חילופי בכירים בתחום הפסולת
עודד נצר, ראש אגף פסולת מוצקה במשרד להגנת הסביבה עובר לעמוד בראש אגף חדש – השבת אנרגיה מפסולת. נטע אלול תחליף אותו בתפקיד ראש אגף פסולת מוצקה
  • מאת: מערכת infospot
  • פורסם בתאריך: 11/2/2020

עודד נצר, ראש אגף טיפול בפסולת במשרד להגנת הסביבה, עובר לעמוד בראש אגף חדש, אגף השבת אנרגיה מפסולת. נטע אלול תחליף אותו בתפקיד ראש אגף פסולת מוצקה (טיפול בפסולת).

ראש אגף פסולת מוצקה: נטע אלול

מי שנכנסה לתפקיד ראש אגף פסולת מוצקה (טיפול בפסולת) היא נטע אלול. נטע, בעלת תואר ראשון בפיסיקה וביולוגיה מהאוניברסיטה העברית, החלה את דרכה במשרד להגנת הסביבה לפני כ-5 שנים, דרך תוכנית 'צוערים לשירות המדינה' כמנהלת פרויקטים באשכול תעשיות ובתפקידה האחרון ניהלה פרויקטים באגף קרקעות מזוהמות, גם הוא תחת אשכול תעשיות.

בתפקידה החדש כמנהלת אגף פסולת מוצקה, תחת אשכול שלטון מקומי במשרד להגנ"ס, אלול תהיה אחראית בין השאר על הטיפול בפסולת מעורבת ופסולת בניין. האגף פועל למניעה במקור של פסולת, להפרדה במקור, להקמה וניהול של תחנות מעבר ומתקני מיון, להקמה וניהול של מפעלי מיחזור ולניהול המטמנות - במטרה להקטין את שיעורי ההטמנה, ולהעלות את שיעורי המיחזור.


כתבות רלוונטיות:

  1. יעד חדש: 0% הטמנה עד שנת 2040, 03.02.2020
  2. ראשי אגפים חדשים במשרד להגנת הסביבה, 08.10.2017
  3. ראיון עם אסף יזדי, סמנכ"ל שלטון מקומי, 05.01.2020
  4. יו"ר ומנכ"ל חדשים בתחום איכות הסביבה, 21.01.2020
  5. איזה דמי אירוח ישלמו מתקני השבה לרשות מקומית? 15.12.2109

ראש אגף השבת אנרגיה מפסולת: עודד נצר

המשרד להגנת הסביבה רואה חשיבות רבה לנושא השבת אנרגיה מפסולת. מכיוון שמדובר בהקמה של תשתית לאומית אסטרטגית של מתקני השבה, החליט המשרד לייחד לנושא זה אגף עצמאי, תחת אשכול שלטון מקומי.

בתפקידו החדש עודד נצר יהיה אחראי על

להמשך קריאת הכתבה המלאה