ד"ר גולוב - המועמד המוביל לתפקיד מנכ"ל מכון התקנים
הוועד הפועל של המכון צריך לאשר את המינוי. גולוב, ששימש כמנכ"ל החברה לשירותי איכות הסביבה במשך 5 שנים, התפטר לאחרונה מתפקידו
  • מאת: מערכת infospot
  • פורסם בתאריך: 30/7/2019

ד"ר גלעד גולוב נבחר כמועמד המוביל לתפקיד מנכ"ל מכון התקנים, שפועל כבר שנתיים ללא מנכ"ל קבוע לאחר שהמנכ"ל הקודם של המכון, פנחס שחר, פרש בשנת 2017. גולוב נבחר על ידי ועדת האיתור בה השתתפו  נציגי משרדי האוצר והכלכלה, התעשיינים, איגוד לשכות המסחר והמהנדסים.  כולם תמכו במועמדותו של גולוב מבין מספר מועמדים. המינוי עדיין צריך לעבור את אישור הוועד הפועל של המכון.

בראש ועדת האיתור יושב רובי גינל, ממלא מקום יו''ר מכון התקנים ומנכ''ל התאחדות התעשיינים , שמונה לתפקיד לאחר שבינואר נפטר היו"ר הקודם, אורי דורי.

ד"ר גולוב מהחברה לשירותי איכות הסביבה למכון התקנים

נזכיר, כי גולוב עזב לאחרונה את החברה הממשלתית לשירותי איכות הסביבה בה שימש כמנכ"ל במשך 5 שנים, ולפני כן שימש כסמנכ"ל טכנולוגיות וכימאי ראשי בחברה.

גולוב, בעל דוקטורט בכימיה מאוניברסיטת בן גוריון, שימש בעבר בתפקידים שונים בתעשייה ובאקדמיה ביניהם: מרצה במחלקה להנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון, מנהל באגף מחקר במפעלי ים המלח ועוד.

עם אישור הוועד הפועל של מכון התקנים, יועבר המינוי לבדיקת הוועדה המייעצת למינויים בכירים בשירות המדינה. הועדה תגיש את המלצתה לאישור הוועד הפועל של המכון בתחילת אוגוסט.


כתבות רלוונטיות לנושא:

  1. כסאות מוסיקליים – מינויים חדשים בתחום איכות הסביבה, 7.05.2019
  2. ד"ר גלעד גולוב, מנכ"ל החברה לשירותי איכות הסביבה, התפטר, 27.02.2019
  3. לראשונה: תו תקן ירוק למתחמי תעשייה, 10.01.2016

חברות לטיפול בפסולת מסוכנת: